איך אפשר לפתוח סתימה בביוב?
אוקטובר 11, 2018
שאיבות ביוב במבשרת ציון
נובמבר 1, 2018
הצג הכל

ריח רע בסביבת המגורים? ככה תפטרו ממנו!

סביבת המגורים שלכם חייבת להיות נעימה ונקייה, בין אם אתם גרים בבניין משותף לבין אם אתם מתגוררים בבית פרטי, לכן יש לטפל בריח רע אשר מתפשט באזור המגורים. ריחות רעים יכולים לנבוע מפחי זבל שלא מופנים, ממי קולחים או שופכין שנמצאים במקום, כמו גם בשל חומרים שנשפכו באזור.

אחת מהסיבות העיקריות לריח רע באזור המגורים היא דווקא ביוב שעולה על גדותיו שאינו מאפשר איכות חיים תקינה וזאת בעיקר בשל ריח רע ואף מחלות שעלולות להיווצר באזור עקב עליית מי הביוב.

אז מה עושים בזמן שיש ריח של לא נעים באזור המגורים? המומחים של חברת ביובית רפאל מסבירים:

אחת הבעיות אשר תוקפות רבים בסביבת המגורים, היא בעיה של ריח רע אשר מגיע מצנרת תקולה, נזילה, השלכת פסולת בצורה לא מסודרת או ביוב שאינו תקין ולכן חשוב לפעול בדרך הבאה:

איתור מקור הריח – בתחילה יש לבצע איתור של מקור הריח ולנסות להבין מהיכן הוא נובע. שימו בל כי אתם מזמינים חברה המומחית באינסטלציה ומערכות ביוב כמו חברת רפאל אשר תוכל לבצע איתור נזילות, בדיקת הביוב ואיתור מקור הריח  – כך שהנושא יטופל בצורה הטובה ביותר.

בדיקת הביוב – כדי לבדוק מהיכן מגיעים הריחות הרעים, יש לבדוק את נושא הביוב ולבדוק כי אין בו הצטברות של מי שופכין, של פוסלת ומי ביוב. במדיה וישנה הצטברות של פסולת ומים: חשוב לפנות אותה על ידי שירותי ביובית שתפקידם לאפשר ניקוז מי הביוב וניקוי הצנרת על ידי משאית ביובית מיוחדת שבאמצעות וואקום שואבת את מי הביוב כמו גם מנקה את מערכות המים ובכך מאפשרת ניקיון ותיקון המערכות וסילוק של ריע רע בסביבת המגורים.

ביובית במבשרת ציון, בירושלים ובסביבה

חברת ביובית רפאל מספקת שירותי ביובית במבשרת ציון בירושלים מודיעין והסביבה. באמצעות השירותים שלנו יכולים רבים לפתור בעיות בביוב ובצנרת, להפטר מריחות רעים באזור המוגרים וליהנות מתפקוד של צנרת בצורה רצופה וללא סתימות, זרם מים חלש או תקוע.

כדי להפטר מריח רע בסביבת המגורים חשוב להזמין את המומחים של ביובית רפאל למקום למען בדיקת מקור הריח, פתרון הבעיה ויישום שירותי ביובית ושירותי אינסטלציה מתאימים.

עוד חשוב תמיד לשמור על סבבת המגורים נקייה, יש לשים לב לחומרים שאתם משליכים לכיור ולצנרת, ולדאוג לסנן את המים מלכלוכים כדי שלא ייווצרו במקום סתימות. חשוב לבצע גם מידי פעם בדיקת צנרות, ניקוי ותחזוקת ביובים וחדרי מים כדי שתוכלו לנהל את סביבת המגורים שלכם בצורה איכותית , ללא ריחות רעים ועם מינימום תקלות.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות