מי בכלל צריך ביובית ברעננה?

המשאית הזו נראית משונה למדי. עם הצינורות המחוברים אליה, עם משאבות עצומות ועם המכלית הגדולה, נדמה שמדובר ביצור מפלצתי ולא מאוד ברור. זוהי ככל הנראה ביובית, משאית השאיבה העוצמתית שמעניקה לנו פתרון מושלם לכל הצפה, סתימה או מצוקה אחרת הקשורה למערכת הביוב שלנו. השם שלה כנראה רומז על זה. עם זאת, לפני שאתם מזמינים ביובית ברעננה מומלץ להבין קצת יותר לעומק במה מדובר, מה היא עושה ואיך אותה ביובית מפורסמת יכולה לשרת גם אתכם.

 

ביובית ברעננה מסייעת בניקוי קווי ביוב

קו הביוב הוא לא המקום הנקי ביותר, וכשהלכלוך מצטבר בו אנחנו צפויים לסבול, ולא מעט. זה השלב שבו מי הביוב יצופו, וסתימה פשוטה תיצור נזק סביבתי ותברואתי משמעותי מאוד. יש לא מעט סיבות לכך שזה קורה, אבל חשוב לזכור שכאשר מזמינים ביובית ברעננה אפשר לפתור את הבעיה בקלות. המשאית הזו מורכבת משני מכלים שמבצעים שאיבה מצד אחד אבל גם שטיפה יסודית מצד שני, וגם משאבה שמאפשרת לנו לשאוב את הלכלוך והפסולת שהובילה לסתימה מלכתחילה. כך, ביובית ברעננה היא פשוט דרך מצוינת לנקות את המערכת מהיסוד, כמו שצריך, ולהחזיר אותה למצב תקין – בלי סתימות או הצפות טורדניות.

 

פינוי הפסולת לאתר מורשה

עוד נושא שחשוב מאוד לזכור הוא נושא פינוי הפסולת. כשאנחנו מבצעים שאיבת ביוב באמצעות ביובית ברעננה, אנחנו נדרשים לפנות את הפסולת לאתר מורשה. זוהי לא המלצה – אלא הדרישה בחוק. למעשה, החוק אוסר על השלכת הפסולת לכל מקום שאיננו אתר מורשה, ולכן כשאתם מזמינים ביובית ברעננה כדאי לוודא מראש שאתם עובדים עם גוף מסודר ומקצועי שמפנה את הפסולת רק למקומות המורשים. חברת רפאל ביוביות, עם ניסיון עשיר בתכנון וביצוע שאיבות ביוב וניקוי קווי ביוב, פועלת אך ורק על פי התקנות ומבצעת פינוי מסודר של הפסולת אל האתרים המורשים. המשמעות? אתם יכולים לישון טוב יותר בלילה. העבודה מתבצעת על פי כל הכללים, ועל פיהם בלבד.

 

התאמת הביובית לבעיה

טיפ קטן נוסף לסיום: שימו לב שישנן ביוביות שונות, בגדלים שונים. זו נקודה משמעותית משום שישנם מצבים בהם תידרש משאית נמוכה יותר (למשל כשההצפה היא בחניון שתקרתו נמוכה) או צרה יותר כשיש לעבור בסמטה צרה מאוד או להגיע לנקודה מסוימת שבה השטח מוגבל למדי. כשאתם בוחרים ביובית ברעננה ודאו שאתם מדייקים בפרטים ומזמינים פתרון שמותאם לתנאי השטח ולצרכים שלכם.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות