שירותי ביובית במעלה אדומים

סתימה ונזילה של מים או ריח רע במוסד ציבורי  – עלולים להוליד נזקים מסוגים שונים, הם משביתים את המוסד הציבורי ואת האזור שבו הוא נמצא מפעילות והם עלולים לגרום למחלות ושלל תחלואים בעיקר שמדובר בבתי ספר, גנים ושאר מוסדות.

בשל כך במידה ואתם מנהלים של מוסד ציבורי שבו עולה ריח רע שנראה שמגיע עקב סתימה בצנרת או בביוב  – חשוב שתעזרו במומחים על מנת לאתר את הסתימה ולהבין כיצד אפשר לטפל בה הצורה טובה יותר.

אבל כיצד מזהים סתימה?

זיהוי סתימה או כל תקלה באינסטלציה במקום ציבור, תקרה ברגע שתריחו ריח רע במיוחד באזור שמגיע מהבניין הציבורי. כדי לזהות חשוב להיעזר במומחים בתחום על מנת שאלה יעזרו לכם לאתר את מקור הריח ולאחר מכן לבצע תיקון מושלם של הסתימה וזאת כדי להשמיש את המוסד הציבורי ולהפוך אותו למקום פעיל ובריא שניתן לשהות בוץ

שירותי ביובית במעלה אדומים, ירושלים והסביבה יסייעו לכם להפטר מכל בעיה!

כדי לטפל בסתימה, חשוב לדעת כי שירותי ביובית הם כאלה אשר יאפשרו לכם לתקן סתימות ולהפטר מהריח אחת ולתמיד.

באמצעות שירותי ביובית במעלה אדומים שהם בעצם שירותי הניתנים על ידי משאית מקצועית – ניתן באמצעות כוח יניקה עז לשאוב את כלל הלכלוכים מהביוב ובאמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה לנקות את הביוב מלכלוך באופן יסודי! בכך תוכלו להפטר מהריחות הרעים אחת ולתמיד וליהנות מביוב נקי לאורך שנים.

כיצד זה עובד?

משאית הביוב עובדת כאשר מצידה האחד נמצאת יחידת שאיבה, ומצידה השני יחידת לחץ מים. יחידת לחץ המים מכילה בוכנת שאיבה המקנה את היכול לדחוף את המים שנקוו החוצה. ידית השאיבה מאפשרת שאיבת מים, שומן ופסולת אשר גרמו מלכתחילה לסתימה בביוב. בכך נוכל ליהנות מביוב נטול פסולת ולכלוך, וגם נטול ריחות.

תחזוקה של הביוב למען בטיחות הציבור

אם אתם מנהלים של מוסדות ציבור מסוגים שונים – חשוב שתדעו כי תחזוקה של מבנה בצורה טובה היא כזאת שהכרחית על מנת לאפשר את בטחון השוהים במבנה הציבורי.

כדי לתחזק את המבנה יש להיעזר בשירותי ביובית כל פעם שריחות רעים עולים מהביוב, יש לדאוג כי פסולת תיזרק רק אל מקומות ייעודיים ואל פחים נכונים ולא אל האסלות, הכיורים ואל ניקוזי מים.

שימו לב כי מערכות האינסטלציה שלכם תקינות כמו גם הדוודים, המרזבים והאיטום במבנה. עלויות של שירותי ביובית במעלה אדומים הם לא יקרים והם נעים בסביבת של 600 עד 900 שקלים בהתאם למורכבות המבנה, ולכן חשוב להשקיע כדי לקבל תוצאות מעולות.

כדי לקבל ייעוץ משולם לתחזוקה מבנה ציבורי, פנו אל המומחים שלנו בחברת ביובית רפאל שיזעקו לכם לתקן, להבין יותר על תחזוקת מבנה ולקבל את כל השירותים לניהול מוסד ציבורי בצורה מושלמת!

שינוי גודל פונט
ניגודיות