שירותי ביובית במבשרת ציון

אם אתם גרים במבשרת ציון והסביבה אתם בוודאי יודעים איכות חיים באזור הזה היא שם המשחק וכי גינות קהילתיות, בתים מושקעים, מרכזים קהילתיים ועוד הם רק חלק קטן מאיכות החיים שניתן ליהנות ממנה באזור מגורים זה.

אבל מה עושים כאשר ברחוב שלכם ישנן ריחות רעים שעולים ומפריעים את הסדר הטוב? המומחים של חברת ביובית רפאל מסבירים:

איכות חיים היא דבר נפלא ורבים משלמים על מחייה אזור טוב ונוח לא מעט כסף, בין אם מדובר בשכירות או בית שנרכש לבין עם מיסים המשולמים למועצה ולשאר מוסדות מרכזיים באזור המגורים.

בשל כך כאשר ישנו ריח רע בסביבת המגורים, אתם רוצים לדעת מיד מהם הגורמים לריח וכיצד אפשר לטפל בכך. אבל מה יכול להיות גורם לריח רע?

ריח רע באזור בית פרטי או באזור של בניין מגורים משותף עלולה להתרחש בגלל סתימה במערכות הביוב, בשל נזילה, אם מערכות האינסטלציה בבניין אינן תקינות, וכמובן בשל הצטברות של מים או לכלוך במערכות הביוב.

אז כיצד פועלים?

על מנת לפעול נכון לסילוק הריח יש לפנות אל המומחים שלחברת ביובית רפאל, המומחים במתן שירותי ביובית במבשרת ציון. שירותים אלה הם בעצם שימוש במשאית ביובית גדולה אשר באמצעות ידית שאיבה יכולה לבצע שאיבה של כלל הלכלוכים בביוב כמו גם פתיחת סתימות ולאחר מכן באמצעות משאבת בוכנה מבצעת דחיפת מים בלחץ אדיר אשר משחרר את הסתימה בביוב, ובכך מתקן את הסתימה ומפיג את הריחות הרעים שאפפו את האזור.

אז כיצד המומחים מטפלים בתקלה?

זיהוי מקור התקלה – המומחית של חברת ביובית רפאל מזהים את התקלה ומבינים באמצעות מכשור וטכנולוגיה ייחודית מהיכן התקלה נובעת. לאחר איתור וזיהוי מקור הריח ואיתור התקלה, תוכלו לקבל הצעת מחיר לשירותי ביובית שיעזור לכם להפטר מהריח ולתקן את מקור התקלה.

התיקון שנעשה בידי המומחים של ביובית רפאל הוא תיקון ממוקד ונכון. תיקון ביובית במבשרת ציון או בכל מקום שצריך אותו נעשה על ידי ניקוי אזור הביוב על ידי לחץ מים ושאיבת הפסולת אשר גורמת לתקלה במערכות האינסטלציה והביוב.

תחזוקה נכונה תמנע ריח רע

כדי לחיות בסביבה נוחה ונעימה, חשוב לשים לב כי אתם מבצעים מידי שנה ניקוי של מערכות האינסטלציה כי אתם לא משליכים פסולת שאינה מתאימה לאסלה  לכיור או לאמבטיה וכי אתם מקפידים למנוע נזילות על ידי מומחים בתחום. בנוסף יש כל כמה שנים לבדוק את מערכות האינסטלציה והדוודים ולוודא כי הן תקינות, שלמות ופעילות.

שירותי ביובית במבשרת ציון ניתנים על ידי המומחים של ביובית רפאל והם יקנו לכם איכות חיים, זרימת מים טובה וריח נעים באזור המגורים.

שינוי גודל פונט
ניגודיות