פתיחת סתימות במעלה אדומים

אחד הרגעים הלא נעימים בחיים הם אלה שבהם אתם מבינים כי ישנה סתימה בביוב. ברגעים אלה תוכלו להבחין כי מים עולים וצפים מהכלים הסניטריים, כמו למשל מים אשר מצטברים ועולים מהמקלחת או מהשירותים ואפילו מכיור המטבח, כמו גם שישנן נזילות, רטיבות וריח רע שמגיע בביוב.

ברגעים כאלה אתם בוודאי רוצים לפתור את הבעיה ולכן אתם מנסים להבין כיצד אפשר לבצע פתיחת סתימות במעלה אדומים או בעצם בכל מקום שבו אתם מתגוררים.

אז כיצד עושים זאת? הנה כמה טיפים מהמומחים של חברת ביובית רפאל המומחים בשירותי פתיחת סתימות במעלה אדומים או בכל מקום בארץ!

 

פתיחת סתימה בביוב

כדאי לפתוח סתימה בביוב, רצוי בראשית לאבחן ולהבין מהיכן מגיעה הסתימה. אם היא מגיעה מפתח הביוב של המקלחת או האמבטיה, או אפילו באזור מהטבח או בכל מקום בבית או בחצר – רצוי לכוש חומר ייעודי לפתיחתה סתימות.

לאחר מכן יש להגן על הגוף עם כפפות ונעליים גבוהות ולשפוף את החומר אל תוך הניקוז הביוב וזאת לאחר פתיחתו.

כעת יש לערבב באמצעות חוטר את החומר בתוך הביוב ולהמתין לניקוי מלא.

במקרה וישנה סתימה שמגיעה מכלים סניטריים ומצנרות של שירותים למשל, יש לפתוח בזהירות את הצינורות בשירותים, לנסות להבין האם יש חלקים תקולים בצינורות ולאחר מכן לרכוש את החלקים (כמו צינור חדש, גומי לצנרת האסלה, אטם ועוד) ולבצע החלפה בטוחה של המים. שימו לב כי אתם מניחים בזמן הבדיקה דלי שאיליו יוכלו המים בשירותים הסתומים לצאת.

 

טיפול בסתימה בביוב

ישנם רגעים בכל הנוגע לתחזוקה המבנה שפעולות שאינן מקצועיות אינן מספיקות ולכן יש להיעזר בשירותים של חברה מקצועית. אנשי המקצוע של חברת ביובית רפאל, יאפשרו לכם איתור של סתימות בצורה מהירה, בדיקת מערכות האינסטלציה והדווים בבית ולאחר מכן במידת הצורך: תיקון של הסתימה כמו גם שאיבת לכלוכים על ידי משאית ביובית.

 

מהי משאית ביובית?

משאית מסוג זה הינה משאית מיוחדת של חברת ביובית רפאל, אשר מנקה ופותחת סתימות בביוב.

משאית ביובית היא כשאת שיש בה משאבה מיוחדת ויעילה אשר פועלת באמצעות טכנולוגיה ייחודית אשר מצד אחד שואבת על ידי צינור יניקה את הלכלוך ומצד שני מנקה את הלכלוך על ידי הפעלת לחץ מים.

כדי לבדוק אם אתם זקוקים למשאית מסוג זה לפתיחת הביוב וטיפול בסתימה, יש לפנות עכשיו למומחים של חברת ביובית רפאל למען בדיקה של מערכות הביוב ומניעת של תקלות דומות בעתיד.

בכך תוכלו לבצע את כלל המהלכים למניעת סתימות בעתיד כמו גם לשמירה על ביוב עובד ומערכות מים תקינות ושמורות!

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות