"אוף איזה ריח!" זה בוודאי צירופי המילים השכיחים ביותר שאותם אתם שומעים לאחרונה. כאשר המילים "איזה ריח" מגיעות בדרך כלל כאשר בסביבה שלנו יש ריח רע אשר בדרך כלל נובע ממקור מים לא מטופל, כמו למשל ריח רע אשר עולה מהביוב.

כאשר אתם מריחים ריחות רעים ועבשים בסביבת הבית  – אתם בוודאי תוהים מהיכן הוא מגיע, תוך בתחילה אתם חושבים שמדובר בסתימה או בריח חיצוני, אך אט אט מבינים כי ייתכן שיש בעיה בביוב.

בעיות כאלה המולידות ריח רע עלולות להתרחש עקב סתימה, עקב מערכות אינסטלציה שאינן תקינות, מים עומדים שמולידים ריח רע וסתימה של הביוב.

בשל כך חשוב לתקן את התקלה באמצעות הדרכים הבאות והן:

איתור וזיהוי התקלה – היעזרו במומחים של ביובית רפאל על מנת לזהות את התקלה ולהבין מהיכן בכלל היא נובעת. חשוב להיעזר במומחים של חברת ביובית רפאל כדי להבין מהיכן נובעת התקלה וזאת כדי שלא תבצעו תיקונים שאינם מסייעים לפתרון ותשלמו סכומים מיותרים על תיקונים שאינם מתאימים.

תיקון נכון וממוקד – בצעו ניקוי נכון וממוקד של הביוב במידה ויש סתימה בביוב, הצפה או לכלוך רב שמוביל לריח הרע. שירותי ביובית בים המלח, במודיעין, בירושלים או בכל מקום יאפשרו לכם תיקון הביוב ושאיבה של הלכלוכים כמו גם ניקוי המקום בצורה יסודית על ידי משאית ביובית שיונקת באמצעות וואקום יונקת את הלכלוך ולאחר מכן באמצעות זרם מים חזק היא מנקה אז האזור והופכת אותו לסטרילי ופעיל בצורה טובה.

באמצעות שירות ביובית בים המלח ניתן לבצע יחידת שאיבה מהביוב, ומצד שני יחידת לחץ מים. ביחידת לחץ המים נמצאת גם משאבת בוכנה, אשר מקנה את היכולת לדחוף מים בעוצמה אדירה – ובכך לשחרר את הסתימה בביוב שגורמת לריח הרע.

תחזוקה נכונה של מערכות האינסטלציה – בצעו מידי שנה תחזוקה נכונה של מערכות הביוב והאינסטלציה. באמצעות המומחים של חברת ביובית רפאל ניתן לתחזק את מערכות הביוב ולוודא כי הן נקיות ותקינות מה שיסייע לכם לחיות באזור נקי וחף מריחות רעים.

אבל כמה עולה לתקן את הביוב?

במקרה של צורך במשאית ביובית לניקוי וניקוז הביוב חשוב לפנות אלינו חברת ביובית רפאל לקבלת הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית. תיקון ביובית במעלה אדומים או בכל מקום יתחיל ממחיר ממוצע של 600 ל-900 שקלים, אך זאת בהתאם לזוג העבודה ולמורכבות שלה. בשל כך חשוב להתקשר אלינו המומחים בתחום, להתייעץ ולקבל הצעת מחיר.

שינוי גודל פונט
ניגודיות