פתיחת סתימה בביוב

פתיחת סתימה בביוב – כך זה עובד

למערכת הביוב שלנו יש חשיבות עצומה ובלעדיה נתקשה מאוד לשמור על ההיגיינה. כמרכיב מרכזי בבית, הצנרת עוברת דרך כל הכיורים (במטבח ובחדרי הרחצה), דרך האסלות וגם דרך המקלחונים והאמבטיות, ואילו המים והפסולת מגיעים אל מכוני הטיהור. חלקים משמעותיים מהמערכת הזו נמצאים באחריותנו, כבעלי הבתים והדירות, אם כי ישנם גם אזורים שנמצאים תחת אחריות של דיירי המבנה כולו, כאשר מדובר בבניין דירות או במבנה משרדים. כמובן שקיימת גם מערכת ביוב בשטחים ציבוריים כמו פארקים או מבני ציבור, מקומות שבה האחריות כלל איננה שלנו, כתושבים, אלא של הרשות המקומית. אלא שמערכת הביוב הזו עשויה להיסתם מפעם לפעם, ומשלל סיבות, מה שמחייב אותנו למציאת פתרון מתאים. אם כן עולה השאלה כיצד נבצע פתיחת סתימה בביוב באופן היעיל ביותר.

כך ניתן לפתוח סתימה בביוב לבד

במצבים שונים ניתן לנסות ולבצע פתיחת סתימה בביוב לבד. למשל, אם הסתימה היא בכיור המטבח ניתן להתמודד איתה על ידי הזרמת מים חמים ושאיבה באמצעות פומפה. בנוסף ניתן לרכוש בחנויות חומרי ניקוי ייעודיים שנחשבים לחומרים שמסייעים בשחרור סתימות (אם תבחרו לעשות זאת רצוי שתשמרו על כללי הבטיחות המצורפים). פעולות דומות ניתן לבצע גם כאשר הסתימה הרלוונטית כלל אינה במטבח, אלא באחד מחדרי הרחצה. אפשר לומר שגם במקלחון הפעולה דומה, אך ישנו בכל זאת הבדל מסוים כאשר אנחנו נדרשים לבצע פתיחת סתימה בביוב כאשר מקור הסתימה באמבטיה. מאחר ואין במקלחת שלנו חור ניקוז ניתן לנסות להשתמש בפומפה או בחומרים כימיים שונים, אבל ניתן גם להשתמש בקפיץ שמסייע לפתיחת סתימה בביוב או בניקוז, באופן שמזכיר את שיטת הפעולה של האינסטלטור.

ביובית לצורך פתיחת סתימה בביוב

פתיחת סתימה בביוב יכולה גם להיות מורכבת יותר, ומכאן שהטיפול הנכון בה יכלול אנשי מקצוע מנוסים. למעשה, על שאף שיש לכם לא מעט כלים שיעזרו לכם לנסות להתמודד עם הבעיה לבדכם, ייתכן שעדיף לכם להזמין את המקצוענים מבעוד מועד. הסיבה העיקרית לכך שרק אינסטלטור מיומן יידע לזהות את מקור הבעיה ולהציע לה פתרון מדויק, ורק ביובית תסייע לפתיחת סתימה באופן איכותי, כך שהבעיה תיפתר לאורך זמן – ולא באופן נקודתי בלבד. ביובית, שהיא למעשה משאית שאיבה רחבת ממדים עם צינורות מאסיביים שמאפשרים שאיבה של הפסולת וניקוי של מערת הביוב, היא הכלי המשמעותי שיעזור לכם להתמודד עם התקלה ולטפל בה מהיסוד.

כך תזמינו שירות מקצועי

מאחר והפתרון הנכון ביותר עבורנו הוא הזמנת ביובית בליווי צוות מקצוע שיידע לתפעל אותה באופן מדויק, הרי שאנחנו זקוקים לשירותיה של חברה המעמידה לנגד עיניה את טובת הלקוח ואת צרכיו. רפאל ביוביות היא ללא ספק אחת החברות המובילות בתחום, לא רק משום שהיא חברה מנוסה ולא רק משום שהצוות שלה הוא צוות עם רמת מקצועיות בלתי מתפשרת. הניסיון של אנשי הצוות ברפאל ביוביות הוא ניסיון יקר מפז, והוא זה שמאפשר לנו להציע לכל לקוח בדיוק את הפתרון הנכון עבורו. היחס האישי והסטנדרטים הגבוהים הם שני המרכיבים המשמעותיים ביותר, ועליהם אין שום סיבה שתתפשרו.

שינוי גודל פונט
ניגודיות