פתיחת סתימות בביוב

כאשר הריח הרע שמגיע מהביוב מתחיל להתפשט בכל הסביבה – אתם בוודאי יודעים כי זה הזמן לנקוט בפעולה אמתית ונכונה,  שכן ריחות כאלה לא רק שאינם נעימים לנו ולסובבים אותנו: הם גם מעידים כי ישנה בעיה במערכת הביוב כמו גם בצנרות ובשאר מערכות אינסטלציה אשר זקוקות לפתרון מיידי.

סתימה בביוב מתרחשת בדרך כלל בשל השלכה של פסולת שאינה מתאימה לביוב כמו בשל תחבושות הגייניות שמושלכות לאסלה מגבונים לחים, השלכה של פסולת ,שומנים אוכל ושאר אלמנטים, מה שגורם לסתימה של הביוב ומכאן גם לריח רע.

אבל כיצד אפשר לפתוח סתימה בביוב? כל השלבים בהמשך.

אם הביוב שלכם סתום, חשוב לטפל במפגע זה מיד שכן מקרה כזה שאינו מטופל עלול להוליד תחלואים רבים ונזקים לסביבה, כמו שגם הזנחה של המצב תוביל לביוב שאינו תקין ומכאן גם לנזילות ולזרם מים חלק ואף שאינו זורם.

בשל כך חשוב לפתוח את הסתימה באמצעות הפעולות הבאות:

כדי לפתוח סתימה בביוב אשר מיקמו בבית או במקלחת חשוב בתחילה להצטייד בכפפות להגנה על הידיים כמו גם נעלי עבודה גבוהות וכיסוי הגנה לדרכי הנשימה שכן בפתיחת סתימה משתמשים בדרך כלל בחומרים בעלי ריח חזק.
כדי לפתוח את הסתימה יש בראשית לפתוח את המכסה שנמצא על גבי הניקוז המוביל לביוב.
יש לרכוש חומצת מלח לתעשייה אך להגן על גופכם מהחומר ומהריח.
את החומצה יש לשפוך לתוך הביוב ולטלטל מעט בתוך החור של הביוב תוך שיש לנסות לערבב אותה בתוך הביוב.
לעיתים ישנם שורשים אשר גורמים לסתימות, במקרים כאלה יש לפתוח את הסתימה עם מזמרה מיוחדת לגיזום השורשים.
כדי למנוע את הסתימות חשוב להחליף את צינור הביוב על ידי המקצוענים שיבצעו החלפת קטע של ביוב.

פתיחת סתימות בביוב על ידי אנשי המקצוע

במידה ואתם לא מצליחים לפתוח לבד את הסתימה בביוב ובמידה והסתימה חוזרת כמה פעמים ומציפה את המבנה כמו גם מדיפה ריח רע, חשוב לפנות אל אנשי המקצוע המומחים כמו של חברת ביובית רפאל המספקים שירותי ביובית במודיעין ובשאר מקומות בארץ.

כיצד יפתרו אנשי המקצוע את הבעיה?

המומחים של ביובית רפאל יגיעו למקום ויאתרו את התקלה ואת המקור לסתימה. לאחר מכן באמצעות משאית ביובית מיוחדת אשר מנקה בלחץ של ואקום ושואבת את הלכלוך ולאחר מכן מנקה את כלל המערכות באמצעות לחץ מים, ינקו את הסתימה כאשר משאית ביובית היא זאת שמבצעת את השאיבה והניקוי.

שירותי ביובית במודיעין, ירושלים והסביבה יאפשרו לכל מבנה, בין אם מדובר במבנה ציבורי או פרטי, ביוב עובד בצורה טובה, מערכות אינסטלציה תקינות וחיים טובים ונעימים יותר בתוך המבנה ובסמוך איליו.

שינוי גודל פונט
ניגודיות