פתיחת סתימות בים המלח

גם במקומות הכי רחוקים ואקזוטיים זקוקים עדיין לשירותי תחזוקת תשתיות,
ובדיוק לשם כך חברת רפאל מפעילה משאית ביובית עם הציוד הכי חדיש שמגיע עד לים המלח

בכל אזור ים המלח תמצאו לא מעט מבנים גדולים שמארחים את התיירים הבאים לשם בכל ימות השנה. מישהו צריך לוודא שהתשתיות שהם מקבלים לא קורסות ולא מקלקלות את הנאתם מהחופשה המיוחדת שלהם. פתיחת סתימות בים המלח מחייבת מיומנות מקצועי בדיוק כמו זמינות ושירות לקוחות קשוב, כך שלא יקרה מצב שבו מי שזקוק לשירות זה לא ימצא את החברה הטובה ביותר זמינה לו בשעות הנכונות. זה חיוני לא רק לתיירים אלא גם לאיכות הסביבה, כפי שאנחנו מכירים מאזור ים המלח היפהפה והרגיש.

איזה שירות פתיחת סתימות בים המלח מוצע לכם?

השירותים לפתיחת סתימות שמגיעים למקומות מרוחקים חייבים להיות הטובים ביותר מבחינת הציוד המתקדם שלהם. בחברת רפאל משתמשים בשירות של משאית ביובית משוכללת שיש בה גם ציוד ניקוי יסודי. פתיחת סתימות בביוב אינה מסתכמת רק בצנרת הקרובה לבית אלא היא מתעסקת גם בבור הביוב עצמו ובמערכת הניקוז שלה. השירות ניתן לכל המערכת בעזרת מכל מים גדול עם לחץ דחיסה שיכול להתמודד עם כל משימה. למשאית הביובית של רפאל יש צינור יניקה שמתחבר לביוב, שואב ממנו את הסתימה ומנקה אחר כך בלחץ מים חזק במיוחד את כל המערכת.

פתיחת סתימות לשמירה על היגיינה ובריאות הסביבה

השימוש בביובית כזאת מבטיח לכם שלא רק שהסתימה מרוקנת ומורחקת מהביוב, אלא המערכת עצמה נשארת נקייה ויכולה לפעול ביעילות רבה יותר בהמשך. כמובן שתחזוקה שוטפת של כל מערכת הביוב יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר למניעת סתימות בהמשך, אבל גם כאשר זה חד פעמי פתיחת סתימות בים המלח נעשית כך שהיא פותרת את הבעיות לטווח הארוך ולא רק לזמן קצר. לכל ביובית יש צוות מיומן שמוכשר לטפל בכל סתימה שיש, גם במקומות מוסדיים כמו שיש לאורך ים המלח. הצוות המיומן מנוסה כבר שנים רבות בהתמודדות על כל בעיה ובכל תוואי שטח שהוא.

מה תקבלו בשירותי הביובית?

מלבד זמינות גבוהה ושירות קשוב של אנשי חברת רפאל, שמבינים היטב עד כמה חשוב להיות זמין לכל קריאה בכל עת, השירות של הביובית משאיר לכם לא רק תשתית ביוב נקייה לגמרי מסתימות נפוצות וגם מסובכות במיוחד, כפי שיש לרוב כמו במקומות כמו בתי המלון של ים המלח. פתיחת סתימה בים המלח כרוכה גם בהסרת שומנים ולכלוך מורכב של מקום

שינוי גודל פונט
ניגודיות