פתיחת סתימות במודיעין

אם אתם גרים במודיעין הרי שאתם חיים חיים איכותיים למדי, כמו שאתם מתגוררים  בבניינים שנחשבים חדשים ויעילים לאיכות החיים.
עם זאת ולמרות התשתיות החדשות יחסית בעיר מודיעין, חשוב שבמידה וישנם בעיות בביוב, תוכלו לדעת כיצד לטפל בבעיות בצורה הטובה מכל.
אבל אילו בעיות יכולות להתרחש בכל הנוגע לביוב ולאינסטלציה? וכיצד פותרים אותן? המומחים של חברת ביובית רפאל מסבירים:

סתימות בבניין במודיעין או בכל אזור יכולות להתרחש במערכות הביוב והאינסטלציה כאשר סתימה קורית בשל הצפה של מים, לכלוך רב שהצטבר בביוב, היא יכולה לקרות בשל פסולת שמושלכת אל האסלה ואינה יורדת בצורה טובה אל הביוב, כמו גם בשל תקלות במערכות הביוב והאינסטלציה.

כיצד מזהים סתימות בביוב או במערכות המים?

אם יש לכם סתימה בביוב, תוכלו לשים לב לכמה התרחשויות שקורות ביניהן:

מים עולים – כאשר המים עולים בכיור או במקלחת, ייתכן כי ישנה סתימה בביוב.
זרם מים לא תקין – כאשר זרם המים אינו תקין, כאשר המים חלקים מידי חומרים או אפילו לא מגיעים אל הצנרת: ייתכן וישנה סתימה בביוב.
נזילות ורטיבות – גם נזילות וכתמי מים שמופעים על גבי הקירות, כמו גם נזילות וטפטופים באזור הכלים הסניטריים: כולם מרמזים על בעיה באינסטלציה או בביוב.
אז כיצד ניתן לפתור סתימות במבנה?

כדי לפתור את הקלה ניתן בראשית לבצע איתור נזילות על ידי איש מקצוע. אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לסייע לכם ללא נזק למבנה לאתר את הנזילה ואת מקורה וזאת באמצעות מצלמות טרמיות המזהות את מקור הנזילה, כמו גם באמצעות סטטוסקופ ושלל דרכים, כגון גז שאינו רגיל ואיתור נזילות מקצועי בשיטות שונות.

בנוסף ניתן לאתר לבד את הנזילה על ידי סגירה של ברזים ובדיקת שעון המים, כמו גם בבדיקת הביוב וגילוי במידה והביוב סתום וגדוש בלכלוך.

אז כיצד מטפלים ופותחים סתימות במודיעין או בכל מקום בעצם?

המומחים של חברת ביובית רפאל יודעים לבצע פתיחת סתימות במודיעין באמצעות משאית ביובית. משאית מסוג זה פועלת באמצעות טכנולוגיה ייחודית אשר מצד אחד שואבת על ידי צינור יניקה את הלכלוך ומצד שני מנקה את הלכלוך על ידי הפעלת לחץ מים.
לאחר מכן מבצעים המומחים של החברה את כלל המהלכים על מנת להבטיח כי הביוב נקי וכי הוא עובד בצורה תקינה למען מניעה של סתימות או נזילות בעתיד.
אם אתם שמים לב כי עדיין ישנן סתימות או נזילות – נסו באמצעות המומחים של חברת ביובית רפאל לנסות לאתר את מוקד הסתימה ומוקד הנזילה ולהבין האם אתם זקוקים להחלפת מערכות ביוב או מערכות אינסטלציה.

בכך תוכלו לבצע פתיחת סתימות במודיעין בצורה מקצועית וליהנות מאורח חיים טוב ואיכותי.

שינוי גודל פונט
ניגודיות