שאיבות ביוב בירושלים
נובמבר 1, 2018
כיצד אפשר לשפר תשתיות מים בבית?
ינואר 3, 2019
הצג הכל

שאיבות ביוב במעלה אדומים  – כיצד עושים זאת?

מגורים במעלה אדומים עבור רבים משווים איכות חיים, סביבה של ילדים ומשפחות ושלל יתרונות כמו מתנ"סים פעילים, חיי חברה מרכזי קניות ועוד.

עם זאת לעיתים במקום המגורים וממש בסמוך לבית עלולות להתרחש תקלות כמו למשל תקלות במערוכת המים האינסטלציה והביוב.

אבל מה עושים כאש ריש תקלות כאלה באזור המוגים. המומחים של חברת ביובית המספקת שירותי שאיבות ביוב במעלה אדומים  והסביבה מסבירים:

באזור מעלה אדומים כמו גם בשלל אזורים בסביבה, עלולות להתרחש תקלות שונות בביוב אשר מביאות עמם ריחות רעים, מים עולים ופעילות אינסטלציה תקולה.

כיום יכולות להיות שלל סיבות לכך שישנה תקלה במערכת המים כמו לדוגמא:  בביוב שמנים ולכלכוך אשר הצטברו ומשבשים את מערכת הביוב, תקלה בצנרת או צנרות תקולות, זרמי מים חלשים ולא תקינים, נזילות מים איטום לא תקין ועוד.

אזל איך אפשר לדעת כי ישנה תקלה בביוב?

אם אתם מבחינים כי הביוב שלכם מוציא ריח רע, אם המים עולים מהביוב, אם זרימת המים בבתים או בגינות אינה תקינה, במידה וישנם כתמים על קירות ורצפות כמו גם במידה והביוב צף ברחוב, ייתכן וישנה תקלה במערכות הביוב והאינסטלציה שלכם.

אז כיצד מטפלים?

על מנת לטפל במערכות הביוב חשוב בראשית לשים לב כי אתם מאבחנים נכון את הבעיה, וזאת בזמן שמשתמשים באנשי המקצוע של חברת ביובית רפאל על מנת שאלה יגיעו ויבצעו אבחון של התקלה.

המומחים של החברה יכולים לבצע איתור נזילות מים, איתור מערכות תקולות, בדיקה של כלים סניטריים של מערכות אינסטלציה צינורות וכמובן של מערכת הביוב.

לאחר מכן תתבצע פעולה של תיקון ממוקד בקשור לתקלה תוך שאחד הפתרונות היעילים היא שימוש במשאית ביובית המבצעת שאיבות ביוב במעלה אדומים  או בכל מקום בארץ. משאית זאת הינה ייחודית לחברות כמו חברת ביובית רפאל והיא מטפלת בשלל תקלות שנובעות ממערכות המים.

אבל מהי משאית ביובית?

משאית ביובית היא כלי עבודה מסיבי ומתקדם בו משתמשת חברת ביובית רפאל. חברת זאת על ידי המקצוענים שלה תוכל לתקן את הקלה בביוב בקלות וזאת על ידי שימוש של המשאית בצינור יניקה מיוחד אשר מצד אחד שואב את הלכלוכים ומצד אחר מנקה את מערכות הביוב באמצעות לחץ מים חזק. בכך אפשר ליהנות מביוב תקין ללא הצפות ריחות רעים וללא בעיות אינסטלציה וזרימת מים.

עשו את כל אלה ותוכלו להמשיך לגור במעלה אדומים בסביבה נעימה מטופחת ללא תקלות או ריחות רעים

שינוי גודל פונט
ניגודיות