כיצד מתבצעת שאיבת ביוב?

לעיתים רבות אנו נדרשים לבצע שאיבת ביוב במטרה לתחזק את מערכת הביוב הקיימת, וכדי להבטיח את איכותה ותקינותה. תהליך זה אידאלי כאשר אנחנו נדרשים לבצע שאיבה ממערכת הביוב או מבורות הספיגה, שתי נקודות שבהן מצטברת פסולת בכמות לא מבוטלת. מקומות ציבוריים רבים, בעיקר מענפי המלונאות והמסעדנות, מבצעים שאיבות מסוג זה לעיתים קרובות, אבל הם אינם היחידים. אם כן, רגע לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע מיומן שיבצע שאיבת ביוב אצלכם בבית, במשרד או בעסק, חשוב שנבין איך בעצם מתבצעת שאיבת ביוב, ומה זה אומר.

חברתינו המקצועית בעלת ניסיון רב בעבודת שאיבת ביובשאיבת ביוב באמצעות ביובית

הכירו את הביובית, רכב רחב ממדים שכולל בתוכו גם צינורות המאפשרים לבצע שאיבת ביוב בעוצמה בלתי רגילה, ובמהירות רבה. בעל מקצוע מנוסה יידע לתפעל את המשאבה המורכבת הזו ולשאוב כל פסולת שהצטברה כדי לאפשר את פעילותה התקינה של מערכת הביוב. בסיום פעולת השאיבה תתבצע פעולה נוספת, של שטיפת הצינורות, מה שיאפשר למי השופכין לזרום בצורה הרבה יותר טובה. בשלב זה חשוב לעצור ולהדגיש עוד נקודה אחת חשובה, והיא שישנם סוגים שונים של מערכות שאיבה, המתאימים לגודל המקום ולתנאי השטח. כך ניתן לבצע שאיבת ביוב במקומות צרים יותר באופן מסוים, ולהשתמש בביובית גדולה ועוצמתית הרבה יותר כדי להתמודד עם תנאי שטח מורכבים יותר, ועם פסולת בכמויות גבוהות.

התמודדות עם סתימות ביתיות

בעלי בתים רבים בישראל מתמודדים עם סתימות בצנרת, ותקלות אלו אינן נדירות. בעיות שונות ניתן לפתור בקלות רבה יחסית, על ידי הזעקת אינסטלטור, אבל במצבים רבים תידרש פעולה מאסיבית יותר. אם קיימת סתימה במערכת הביוב שלכם, סביר להניח שהיא צפויה לחזור בהיעדר טיפול מדויק, ובפעם הבאה אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים עם הצפה של הפסולת והלכלוך הקיימים במערכת הביוב שלכם. שאיבת ביוב היא פעולה חיונית במצבים אלה, וגם כאשר אתם חושדים שקיימת תקלה – אבל היא עדיין לא נראית לעין. למשל, אם אתם מריחים ריח חריף של ביוב או מי שופכין, או לחלופין, אם אתם עדים לניקוז איטי באסלה, חשוב שתעצרו ותוודאו שאתם מטפלים בסוגיה בצורה המדויקת והטובה ביותר. כל המתנה תוביל לעליית הפסולת והלכלוך, וזו בוודאי לא המטרה.

שאיבת ביוב לקראת הגשם

סתימות והצטברות פסולת הן בעיות חמורות, ללא ספק, אבל הן נעשות בלתי נסבלות בעיקר כאשר הגשם מגיע ומעלה את הביוב על גדותיו. אולי זה קורה משום שישראל איננה מדינה המורגלת בגשמים לעיתים קרובות, ואולי מתוך הזנחה או חוסר תשומת לב, אבל הפתרון הוא למעשה פשוט מאוד. הזמנת ביובית לטיפול במערכות הביוב ובבורות הספיגה היא כל שנדרש כדי להתכונן כהלכה לחורף, למנוע הצפות ולחסוך את הפגיעה הקשה, את הנזק הכלכלי ואת הירידה באיכות החיים שלנו, בעלי הדירות והבתים שמתמודדים עם הריחות, עם המראות ועם ההצפות.

מטפלים ללא עיכוב

כדי שתוכלו להבטיח טיפול איכותי ומדויק במערכת הביוב שלכם אתם זקוקים רק לדבר אחד: חברה מקצועית המתמחה בביצוע שאיבת ביוב. חברת רפאל ביוביות תעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן, ציוד מתקדם ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הכל למען השקט הנפשי, הבריאות ואיכות החיים שלכם.

שינוי גודל פונט
ניגודיות