מגוון שירותי ביוב

אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בבית, כמו גם במשרד, במבנה הציבורי או במפעל – הוא הביוב. זאת משום שהאזור הזה סופג לתוכו את כל הפסולת והנוזלים, וללא ספיגה זו יעלה הלכלוך על גדותיו. במילים אחרות, כל תקלה במערכת הביוב וכל סתימה באחד הכיורים, באסלה ו/או במקלחת, היא סתימה שעשויה להוביל להצפה ואף לריחות נוראיים. הבשורה הטובה היא שיש דרך להתמודד עם כל תקלה ובעיה מהסוג הזה, והיא להיעזר בחברה המתמחה במתן שירותי ביוב. בעוד אנשים רבים נוטים להסתפק בשירותיו של אינסטלטור מקצועי, חשוב לזכור שמנוסה ככל שיהיה – בהיעדר ציוד מתאים הוא עשוי להיתקל במבוי סתום ולהציע לכם פתרון חלקי וזמני בלבד. פתרון אפקטיבי ומלא יכלול גם את משאית השאיבה המוכרת לרוב בשם ביובית, זו שמאפשרת לנו לנקות את הביוב, לרוקן את הפסולת ולהחזיר את מערכת הביוב לפעילותה התקינה.

טיפול בתקלות ביוב – לבד או עם איש מקצוע?

איש מקצוע או חברה מיומנת המציעה מגוון רחב של שירותי ביוב יוכלו לעזור לכם עם שורה של בעיות, שעם רובן אנחנו מנסים להתמודד לבד. נכון, עם חלק מהבעיות אכן תוכלו להתמודד בעצמכם. למשל, אם ישנה סתימה בכיור תוכלו להיעזר בפומפה כדי לשחרר אותה או להשתמש בחומר פותח סתימות ייעודי. באופן דומה תוכלו להעניק טיפול ראשוני גם לאסלה או למקלחת שלכם. מצד שני, שיטות אלה הן בגדר "עזרה ראשונה" בלבד, וכדי שהטיפול בתקלות השונות יהיה יסודי וטוב יותר אתם זקוקים חברה המתמחה במתן שירותי ביוב וליתר דיוק – בחברה שמחזיקה במשאית שאיבה (ביובית) שתעניק לכם פתרון ארוך טווח לתקלה שעל הפרק.

ביובית – איך זה עובד?

בפשטות ניתן לתאר את הביובית כמשאית ייחודית גדולה שעליה מותקנות משאבות יניקה והסנקה, וכן מיכל קיבול שיכול להכיל בתוכו את מי השופכין, הנוזלים, השמנים והפסולת שנשאבים מתוך הביוב. משאית השאיבה מאפשרת לנו לבצע שורה של פעולות, לרוב שאיבת בורות שומן על ידי מפעלים ומחסנים, שאיבת בורות דלק, שאיבת מי תהום ממקומות נמוכים שנמצאים תחת קו הביוב, וכן שאיבת בורות רקב בשטחים פרטיים, ציבוריים ועסקיים. שיטת העבודה שלה גם היא פשוטה למדי, וכדי שניתן יהיה להבין אותה ניתן לדמיין את פעולת הפומפה, השואבת את הלכלוך המצטבר שגורם לסתימה. חברה המתמחה במתן שירותי ביוב לגופים פרטיים וציבוריים תדע לתפעל את הביובית באופן מקצועי ולבצע יניקה של הגורם לסתימה אל מיכל הקיבול שנמצא במשאית. בנוסף, ביובית יכולה לסייע לצורך שירותי ביוב נוספים. כך ניתן להשתמש במשאבות שמזרימות מים באופן מאסיבי מאוד – כדי למוסס את הפסולת והשמנים שהובילו לסתימה, וכך לשחרר אותה.

שירותי ביוב יעילים ומהירים

מאחר ותקלות ביוב הן תקלות שפוגעות באיכות החיים שלכם, אין ספק שאתם זקוקים למגוון שירותי ביוב במהירות וביעילות. רפאל ביוביות מתמחה במתן פתרונות אפקטיביים לשלל צרכים, לסתימות ולמגוון שירותי ביוב נוספים. עם משאית השאיבה ועם הצוות המנוסה שלנו נוכל להציע לכל לקוח פתרון מותאם אישית במטרה להחזיר אתכם אל השגרה מהר ככל האפשר.

שינוי גודל פונט
ניגודיות