3 רמזים לכך שאתם זקוקים לאיתור נזילות

הפתרון לבעיות ביוב בהרצליה – ביובית
ינואר 3, 2018
הצג הכל

איתור נזילות מים הוא צעד חשוב מאוד, ויש לו משמעות עצומה עוד יותר בראשית הדרך. כשהבעיה קטנה יחסית ויש לנו יכולת לשלוט בה אנחנו גם חוסכים לא מעט זמן ועלויות. אלא שבמקרים רבים אנחנו עשויים לפספס אותה. זה מתחיל עם כתם קטן על אחד הקירות, ואז, בלי שנשים לב לכך, אנחנו מתמודדים עם סימני עובש ורטיבות. אז איך בכל זאת תוכלו לדעת שיש סיבה לדאגה ואיך תבצעו איתור נזילות בצורה יעילה וחכמה?

חשבון המים התנפח ללא סיבה

צריכת המים שלכם די קבועה, והיא תלויה בעיקר בהרגלי ההיגיינה שלכם – ממקלחות יומיות, דרך הפעלת מכונת הכביסה ועד שימוש במים לניקיון הבית. אם החשבון שלכם מזנק באופן משמעותי ואתם לא ממש מצליחים להבין איך זה קרה, איתור נזילות מקצועי הוא ללא ספק דרך טובה לגלות אם יש לכם נזילה בבית, ואיפה היא מסתתרת. סביר בהחלט להניח שישנה נזילה בצנרת, מה שמוביל לבזבוז מים למרות שאתם לא צורכים אותם יותר, לפחות לא באופן אקטיבי או מודע.

איתור נזילות בעקבות זרם חלש

איתור נזילות הוא מהלך חיוני גם כאשר אנחנו מתמודדים עם זרם חלש בברזים. בפשטות, אם עד היום נהניתם מזרם חזק באמבטיה או במטבח ולפתע העוצמה השתנתה, הסבר ריאלי בהחלט הוא נזילה בצנרת. זה הזמן להזמין מאתר מקצועי המומחה באיתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית (או כל טכנולוגיה אחרת המתאימה לתנאי השטח) ולקבל תשובה מדויקת. אם אתם צודקים תוכלו לטפל בבעיה במהירות ובדיוק מרבי, ולחזור ליהנות מזרם חזק ויציב בכל הברזים בבית.

כתם לא אסתטי

כפי שציינו בתחילת מאמר זה, הכתם על הקיר הוא תמיד סימן חיוני. לפעמים לא תראו כתם אלא סימנים שמזכירים טיפות של מים. כך או כך, כל שינוי במרקם של הקיר או התקרה, וגם כל ריח משונה שאתם עשויים להריח, הם שעלולים לאותת על קיומה של נזילה. איתור נזילות מקצועי הוא אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותכם כדי לברר האם זוהי באמת הבעיה, ואם כן – איפה היא נמצאת. לצורך השוואה, איתור נזילות שמתבצע ללא טכנולוגיה מתקדמת הוא מהלך מורכב ומלכלך הרבה יותר, והוא מחייב את בעל מקצוע לסדוק קירות ולפרק את הריצוף. אם אתם רוצים להימנע מכך, ואם אתם רוצים להסיר דאגה מלבכם ולמנוע את התפשטות הנזילה והפגיעה שלה באסתטיקה של הבית, איתור נזילות בהחלט יעשה את העבודה.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות